Restart 4.0 Jihlava

Tým projektu Restart 4.0 Jihlava

Koordinátorky

Ilona Heijting

Po téměř osmnácti letech v oboru celnictví a spedice v roce 2018 udělala velkou změnu a nastoupila do Informačního a poradenského centra Vysočina o.p.s. na pozici projektové manažerky. V neziskovce pro ni bylo vše nové a někdy náročné, ale pod vedením Darii Čapkové velmi zajímavé, inspirativní a naplňující. Tato práce ji následně přivedla do Sítě pro rodinu, jejíž součástí je od června 2023. 

„Mám vždycky štěstí na skvělé kolegy a v Síti pro rodinu to není jinak. Jsem maminkou dvou úžasných dětí a milovnice cestování, kultury a krásných starobylých měst. „

Eliška Sobotková

Absolvovala středoškolské vzdělání v oboru cukrář. Už jako teenager se věnovala práci s dětmi a po nástupu na mateřskou dovolenou se v tomto směru opět našla. V roce 2023 začala pracovat jako koordinátorka v Mateřském centru Stonožka Polná. Má 2 děti.

Vedení projektu

Mgr. Irena Přibylová

Absolvovala obory Andragogika a Personální řízení na VŠ JAK.
Několik let působila v oblasti vzdělávání dětí i dospělých a v personalistice, založila mateřské centrum Lidičky v Lidicích. Součástí týmu Sítě od roku 2015. V současnosti na pozici ředitelky.

„Mám radost, že se Síť pro rodinu tímto projektem otevírá ještě širší činnosti a že díky tomu můžeme nabízet další a další možnosti pro osobní i profesní rozvoj uchazečů.“

Mgr. Jan Martínek

„Těší mě být součástí profesionálního týmu a spolupracovat s inspirujícími lidmi.“

Přejít nahoru